کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه آنلاین شاپ گیبی ، ملزم است تا موارد زیر به اطلاع شما همراهان عزیز برسد:

استفاده از فروشگاه آنلاین شاپ گیبی به معنی آن است که شما با کلیه قوانین مندرج در این صفحه موافق هستید.
فروشگاه آنلاین شاپ گیبی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص وطرفین غیر ، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد و ملزم است که از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
استفاده شما از فروشگاه آنلاین شاپ گیبی و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط وضوابط ذیل تلقی می گردد.
خرید کالا از فروشگاه آنلاین شاپ گیبی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسالامی ایران صورت می پذیرد و در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج ، رویه ها و شرایط ارائه خدمات در آینده ، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.
کاربر متعهد به استفاده از کلمات مناسبی در ایمیل و نام کاربری خود است و در صورت استفاده کلمات رکیک و نامناسب ، همکاران ما می توانند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.
استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است و از هرگونه بحث مربوط به سیاست و خلاف قوانین جمهوری اسالمی پرهیز شود ، در غیر این صورت دسترسی کاربر به طور کامل قطع خواهد شد.
کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.
استفاده کاربر از سایت به نحوی که باعث آسیب ، از کار انداختن یا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است.
کاربر مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص ما خارج از دسترس است یا ارائه نشده نمی باشد.

اطلاعات ومشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه آنلاین شاپ گیبی از منابع زیر تامین میشود:

  1. اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه میشوند.
  2. اطلاعاتی که از سایت های معتبر خارجی ترجمه میشوند.
از این رو فروشگاه آنلاین شاپ گیبی هیچ مسوولیتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت.
ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه سازی مشتریان ، خود را در بروز رسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد میداند.
فروشگاه آنلاین شاپ گیبی هیچ گونه مسئولیتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت ، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
خدمات و محتویات سایت ، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است.
هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانوني خواهد داشت و هیچ فرد حقیقي ، حقوقي یا سایتي به هیچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش ، تولید مجدد یا ایجاد ترافیك در سایت خود استفاده نماید.
اگر مایلید از سرویس ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید ملزم است از قبل به ما اطلاع دهید و براى این كار لطفا با ما تماس بگیرید.
كاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل پر نمایند.
بدیهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست،  سفارش كاربر قابل پیگیري و تحویل نخواهد بود.

فروش و تحویل سفارش

در صورتي كه فروشگاه آنلاین شاپ گیبی به دلایلی خارج از اراده واختیار خود ، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد وطرفین درباره یك موعد جدید به توافق نرسند ، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه اي سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده وشامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود ، هزینه ارسال و بیمه کامل خواهد بود.

 

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص وعیب فني کالا ، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت كالا حتي در روزهاي تعطیل از طریق تلفن
989127907692+
و یا ایمیل یا “فرم برگشت از فروش به مركز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص ، تعمیر یا جایگزین گردد.
بدیهي است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضي پذیرفتني نیست.(خاطرنشان مي سازد این بند فقط براي كالاهای فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالا های داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پیگیري میگردد)
در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی ، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.
خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد ، به شرط آنکه بسته بندی کالا باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده ای نشده باشد. الزام به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی باشد:

  • کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود.
  • کالاهای ابزار دقیق و اندازه گیری که از حساسیت خاصی برخوردار هستند.
با توجه به شرایط کالا ، کالاهایی با قیمت بالای 500000 تومان برای این گروه از کالاها نیاز به دریافت پیش پرداخت می باشد. پس از دریافت پیش پرداخت و تایید سفارش امکان انصراف از خرید تحت هیچ شرایطی مقدور نمی باشد. و در صورت انصراف از خرید، بیعانه به مشتری عودت داده نخواهد شد.
عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما ، در مدت 24 ساعت پس از دریافت كالا حتي در روزهاي تعطیل از طریق تلفن
989353537319+
 یا ایمیل یا “فرم برگشت از فروش” به مركز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات ، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود.

بدیهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت ، به معنای صحت اقلام دریافتی است.